Fuarlara Katılım ve Fuar Hazırlıkları | İstanbul Moda Akademisi
Eğitimler
 

Fuarlara Katılım ve Fuar Hazırlıkları

Süre: 6 Saat

Katılım Ücreti: 300 TL

*İTKİB üyelerine %50 indirim uygulanır.

 

Gün ve Saat: Salı 10.00-17.00

Başlangıç Tarihi: 27 Şubat 2018
 

 

Eğitim Tarihi: 27 Şubat 2018

Eğitim Yeri: İHKİB / Dış Ticaret Kompleksi
 

 

EĞİTİMİN İÇERİĞİ

•Uluslararası Moda Haftaları
•Uluslararası Fuarlar
•Fuarlara Hazırlık
-Doğru Renk
-Doğru Styling
-Doğru Kesim Kalıp
-Doğru Desen
•Doğru Fiyat ve Pazarlık Süreçleri
•Fuarlarda Sunum ve Creative Marketing
•Fuar Öncesi, Fuar Sırası ve Fuar Sonrası Müşterilerle İletişim

 

PROGRAM İÇERİĞİ

Egitmen: Fatoş Özen

1976 İstanbul doğumlu.

İlk ve ortaokulu ‘İSTEK Vakfı Bilge Kağan Koleji’nde okuduktan sonra ‘İstanbul Bilgi Üniversitesi’ Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu.İçindeki moda aşkı sebebiyle moda üzerine Türkiye’de açılan ilk özel akademi olan ‘Lasalle International Fashion Academy’de Fashion Merchandising eğitimi aldı.

Sonrasında sırasıyla Vakko, Lacoste, Home Store, Tommy Hilfiger, Scotch&Soda markalarında Yurtdışı Satınalma ve Marka Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

2011 yılında eğitmen olarak başladığı ‘İstanbul Moda Akademisi’nde halen Akademik Programlarda Marka Girişimcilik ve Pazarlama dersleri vermekte ve aynı zamanda Master Class ve Moda Yönetimi sınıflarının  lider eğitmenliği ve proje danışmanlığını yapmaktadır. Pandemi öncesinde İtalyan markaları ‘Yamamay ve Paul&Shark’ta Marka Direktörlüğü konumunda bulundu.23 yıllık moda ve perakende hayatında kendisi de birçok eğitimlere katıldı ve uzmanlık alanında kendisini geliştirdi.Görev aldığı tüm markalarda satış ekipleriyle birebir çalıştı, tüm mağaza personellerinin koleksiyon ve satış eğitimlerini verdi.Kendisi aynı zamanda DB Positive Yaratıcı Çözümler Danışmanlık şirketinde kurumsal eğitimler ve danışmanlıklar vermektedir. Doğuş, Alarko, Turkuaz Medya, Anadolu Bank, AvivaSa kurumsal danışmanlık verdiği şirketlerden birkaçıdır. 

Kişilerle birebir çalıştığı Kişisel İmaj danışmanlıkları ve kurumlara verdiği Kurumsal İmaj danışmanlıkları da devam etmektedir. 

Halen Ezra&Tuba Official markasının kurumsal danışmanlığını ve İş Geliştirme Direktörlüğü görevini sürdürmektedir. 

 

İMA Eğitimlerine Başvurmak için Formumuzu Doldurun...