NEW GEN SHOW 2021 APRIL | İstanbul Moda Akademisi
 

New Gen

 

NEW GEN SHOW 2021 APRIL

İstanbul Moda Akademisi tasarımcıları Fashion Week Istanbul kapsamında gerçekleşen “New Gen by İMA” defilesinde koleksiyonlarını sergiledi.

13 yılı aşkın süredir bugünün ve geleceğin moda profesyonellerini yetiştiren, Türkiye’nin önde gelen moda okulu İstanbul Moda Akademisi (İMA) mezun tasarımcılarının koleksiyonları, Fashion Week Istanbul kapsamında dijital dünyanın izlerini taşıyan online bir şovla sunuldu.

Moda ve modayla ilgili tüm alanlarda yenilikçi ve modern bir yaklaşımla eğitim faaliyetleri yürüten, uluslararası platformlarda kabul görmüş Türkiye’nin en yetkin moda okullarının başında gelen İMA’da moda tasarımı eğitimi almış genç yetenekler New Gen defilesinde sektörle buluştu.

Moda endüstrisinin dijital şovlarla birbirinden yaratıcı çalışmalara imza attığı günlerde, İMA New Gen defilesi kapsamında 5 yetenekli genç tasarımcı, Fashion Week Istanbul’da yerini aldı. http://www.fashionweek.istanbul/ ve FWI sosyal medya hesaplarında yayınlanan, dijital bir stüdyoda çekimleri gerçekleşen moda şovu, bu sezon da moda haftasına dinamizm ve yenilik kattı.

Genç tasarımcıların koleksiyonları, her birinin kendi anahtar kelimeleri üzerine kurguladıkları tasarımların bir araya gelmesinden oluşuyor. 5 genç tasarımcı; Aycan Hakalmaz, Avishan Daneshfar, Beyza Eyüboğlu, Essin Barış, Ezgi Yıldırım’a ait koleksiyonları ve dijital defileyi izlemek için: http://www.fashionweek.istanbul/