Büyük Oyun: İletişim | İstanbul Moda Akademisi

Büyük Oyun: İletişim

Süre: 6 Saat (6 saat x 1 gün)

Katılım Ücreti: 300 TL

*İTKİB üyelerine %50 indirim uygulanır.

Eğitim Tarihi:

20 Haziran Çarşamba 10.00 – 17.00

Eğitimin Amacı:

Geçmişe göre daha karmaşık, yoğun ve talep kar olan günümüzün hızlı iş dünyasında, aynı anda pek çok şeyle başa çıkabilmek ve her bir olayı hem bizi hem de karşı tarafı memnun edecek şekilde sonuçlandırmak istiyoruz.

Bu eğitim ile katılımcılar hem kendi potansiyellerini hem de iş performanslarını doğru bir iletişim ile nasıl mevcut durumlarından daha iyi bir noktaya getirebileceklerini, uygulamalı aktivitelerle yaşayarak keşfedebileceklerdir.

Katılımcılar, doğru iletişimin olmazsa olmazları olan, etkin dinleme, basit-etkin soru sorma, olumlu ve güven üstüne ilişki geliştirme vb. konuları öğrenerek hem kurum içi hem de kurum dışında yeni bir formatta iletişim ağı kurulabileceklerdir. Böylece her bir katılımcı kurumun bütününe de aynı kültürün nüfuz etmesinde değişim ajanı olarak katkı sağlayabilecektir.

Eğitimin İçeriği:

· Kendimle olan iletişim

· Farkındalık ve özgüven

· Davranışlarımız neyi gösteriyor?

· Buzdağının altındakiler

· Varsayımlarımız iletişimimizi nasıl etkiler?

· Zihniyet nedir ve ben hangi zihniyette olmayı seçiyorum?

Öğrenen- Yargılayan?

· Potansiyeli duymak için dinleme ve soru sorma

· Öze takdirin önemi

· Temiz İletişim

· İletişimde ego durumları neler? (Ebeveyn-yetişkin-çocuk)

· Zor insanlar ile iletişim

PROGRAM CONTENT

EĞİTMEN

Tamer Demirdelen; Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladıktan sonra kendi sigorta şirketini kurdu ve satış deneyimini bizzat tecrübe etti. Kendi şirketini başarıyla yönettikten sonra birçok şirkette üst düzey yönetici olarak çalışan Demirdelen, halen aktif olarak şirketlere danışmanlık veriyor. İstanbul Moda Akademisi bünyesinde Liderlik, İlişki Yönetimi, Çatışma Yönetimi, İletişim Becerileri alanlarında eğitimler veriyor.

Egitmen: Tamer Demirdelen

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladıktan sonra kendi sigorta şirketini kurdu ve satış deneyimini bizzat tecrübe etti.  Kendi şirketini başarıyla yönettikten sonra birçok şirkette üst düzey yönetici olarak çalışan Demirdelen, halen aktif olarak şirketlere danışmanlık veriyor. İstanbul Moda Akademisi bünyesinde Liderlik, İlişki Yönetimi, Çatışma Yönetimi, İletişim Becerileri alanlarında eğitimler veriyor.