Akademik Programlar ve Profesyonel Gelişim Programları

 

Akademik Programlar ve Profesyonel Gelişim Programları

KAYIT EVRAKLARI:

  • Başvuru formu
    * Başvuru formu için tıklayınız.
  • Nüfus cüzdan aslı ve fotokopisi
  • Diploma aslı/ Öğrenci ise ıslak imzalı öğrenci belgesi.
  • 6 Adet vesikalık fotoğraf
  • İkametgah belgesi ya da adınıza kayıtlı su veya elektrik faturası

ÖDEME ŞEKİLLERİ:

Peşin Ödeme: Eğitim bedelinin tamamının peşin olarak ödenmesi halinde %5 indirim oranı uygulanır.

Taksitli Ödeme:
Kredi Kartı ile taksitli ödeme: Akbank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası ile World veya Bonus özelliği taşıyan diğer banka kartlarına taksit yapılır.
Mail Order yolu ile taksitli ödeme: Mail order sistemi ile taksitli işlemler yalnızca Garanti ve Akbank kartlarına yapılır. Ayrıca diğer banka kartlarına da tek çekim olacak şekilde mail order yapılır. Taksitler eğitim süresine bağlı olarak yapılandırılır.

* Mail order formuna bu linkten ulaşabilirsiniz.

Kredili Mevduat Hesabı ile taksitli ödeme: Akbank Topağacı Şubesi ile yapmış olduğumuz anlaşmalar uyarınca, katılımcı adına ‘Okul Ailem’ adında vadesiz hesap açılışı yapılarak, kişinin veya kefilinin KMH hesabına artı para hesabı tanımlanması gerekir. Başvuru için katılımcı veya kefilinin gelir belgesi ya da bordrosunun, nüfus cüzdanının ve ikametgahının bankaya ibraz edilmesi gerekir. Banka, otomatik ödeme talimatınızla birlikte, belirlemiş olduğumuz ödeme planına uygun olarak taksit ödemelerinizi gerçekleştirilir. KMH hesabınızın onaylanmaması durumunda ücretin yeniden yapılandırılması için diğer ödeme seçeneklerimizden birisi uygulanır.

Ek Notlar:

  • Cumartesi günleri yalnızca internet bankacılığı ile havale, kredi kartı ile taksit veya öğlene kadar nakit işlem yapılabilir.
  • Moda Tasarımı Diploma Programı’nda %20 peşinat alınır.