Moda Tasarımı ve Teknolojisi Lisans Programı Burs Sınavı | İstanbul Moda Akademisi
Moda Tasarımı ve Teknolojisi Lisans Programı Burs Sınavı
 

Moda Tasarımı ve Teknolojisi Lisans Programı Burs SınavıİMA’NIN BURS İMKANLARI, MODA VE TASARIM DÜNYASININ GELECEĞİNE YÖN VERECEK YETENEKLERİ DESTEKLİYOR

 

İMA için aslolan yetenektir ve İMA’nın kurum kültüründe, genç yetenekleri keşfetmek, onlara parlak bir kariyer sunmak önemli yer tutar. Burs olanakları, gençlere verilen bu desteğin başında gelir. İMA’da burs süreci oldukça pratik ve şeffaftır.

 

Uluslararası standartlarda, çok boyutlu bir moda eğitimi almak isteyen öğrenci adayları burs sınavı için başvururlar. Adayların sundukları portfolyoları, sketchbook’ları ve her türlü görsel birikimleri “Burs Komitesi” tarafından değerlendirilir ve aranan kriterleri sağlayan öğrencilerin müracaatları kabul edilir. Böylece gençlerin keyifli moda yolculukları başlamış olur. 

 

Burs Sınavı 

Sınav Tarihleri: 
11,12,13,14,15,16 Mayıs 2020

Sınav Saati: 
09.30 - 17.20

Mülakat ve Portfolyo Değerlendirme
20dk Görüşme 
10dk Değerlendirme

Son Başvuru Tarihi:
10 Mayıs 2020
 

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de görülen koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle;

Burs Sınavı Google Meet üzerinden online olarak gerçekleştirilecek. Her katılımcıya İMA tarafından yukarıda belirtilen gün ve saat aralığında randevu verilecektir.

Başvurusu onaylanan katılımcılara online kullanım kiti gönderilecektir. Sınav öncesinde katılımcılarının gönderilen online kullanım kitini incelemeleri gerekmektedir.
 

Detaylı bilgi için:

0212 2194141 (1114)
cansu.kaya@istanbulmodaakademisi.com
 

Portfolyo mülakatı; sanatsal bilgi ve uygulamalar ile hazırlanmış sunum dosyasına (portfolyo) ilişkin sözlü olarak yapılır. Adaylarla mülakatta tek tek görüşülür. 

Portfolyo moda tasarımı içeriğine sahip olmak zorunda değildir. İlgilendiğiniz sanat dalını veya yetkinliğinizi anlatan sunum dosyası şeklinde hazırlayıp görüşmeye gelebilirsiniz.