İstanbul Moda Akademisi’nde Erken Kayıt Dönemi Başladı | İstanbul Moda Akademisi
 

İMA'da Yaşam

 

İstanbul Moda Akademisi’nde Erken Kayıt Dönemi Başladı

Moda sektöründe kariyer yapmak ve eğitimini sektörle paralel sürdürüp, sektörün tam kalbinde çalışma hayatına başlamak için kararınızı veriyseniz okumaya devam ediniz. Zira İMA’nın erken kayıt dönemi başladı.

24 Kasım-24 Aralık boyunca sürecek ‘Erken Kayıt Kampanyası’yla İstanbul Moda Akademisi müstakbel öğrencilerine 3 seçenek sunuyor.  Seçeneklerinizden ilki Profesyonel Gelişim Program’larına erken kayıtta sunulan %5 indirim fırsatından yararlanmak. Yine aynı tarihler içerisinde kayıt yaptıracaklar arasından seçilecek bir kişiyi Mercedes Benz İstanbul Fashion Week’te gerçekleşecek defilelerden birine 2 kişilik davetiye kazanma şansı bekliyor. Herhangi bir Profesyonel Gelişim Programı’na erken kayıt gerçekleştirenler için bir diğer fırsat da seçilecek 5 kişiye 12 saate kadar süren Kısa Eğitimler’den birine ücretsiz katılma hakkı.

Modanın temas ettiği her alanda kendini yetiştirmek isteyenler için farklı içeriklerde kurgulanan eğitimler yurt içinden ve yurt dışından gelen birbirinden değerli eğitmen kadrosu tarafından veriliyor. Teorik olduğu kadar pratik alanda da kuvvetli olan eğitim programlarında tanınmış moda tasarımcılarıyla ve sektörün önde gelen firma iş birlikleriyle yapılan renkli bir çok proje yer alıyor. Bu projeler sayesinde öğrenciler sektörle tanışırken kendilerini de sektöre tanıtarak iş hayatına kolaylıkla geçiş yapabilme fırsatı yakalıyor.

Uzun süren eğitimlere zaman ayıramayanlar ve modanın farklı alanlarına ilgi duyanlar için ise; moda, tasarım, sanat, lifestyle ve trend gibi konular üzerine çeşitli seminer, panel ve etkinliklere ev sahipliği yapan İMA’nın birbirinden farklı konularda çok sayıda workshopları bu sene boyunca da devam edecek.

Hazırladığı güçlü eğitim programları, renkli ve keyifli workshopları ile 2015 yılına oldukça hızlı bir giriş yapan İMA, bu sene de her Cuma, 15:00 ve 17:00 saatleri arasında gerçekleşen ‘’Tanıtım Günleri’’ne  de devam ediyor. Katılımcılar, moda alanında kendilerini parlak bir kariyere taşıyacak eğitim programları hakkında bilgi sahibi olup, sorularına yanıt bulurken diğer yandan da son teknolojiyle donanmış eğitim ortamını gezme fırsatı yakalıyor.

Kararınızı verdiyseniz rotanız belli: Teşvikiye Caddesi No.10’a buyurunuz.