İMA’ya Erken Kayıt Yaptır, Moda Dünyası ile Erkenden Tanış! | İstanbul Moda Akademisi
 

İMA'da Yaşam

 

İMA’ya Erken Kayıt Yaptır, Moda Dünyası ile Erkenden Tanış!

İMA’ya erken adım atanlar, moda dünyasıyla herkesten önce tanışıyor ve %5 indirim kazanıyor. Siz de 2014 Bahar Dönemi programlarına 11 Ocak 2014′e kadar erken kayıt yaptıran şanslı 4 kişiden biri olun veya 16-22 Aralık 2013 tarihleri arasında #birgünmodacıolursam hashtag’iyle en fazla retweet edilen hayal sizinki olsun, moda dünyasının farklı disiplinlerinin önde gelen 5 isminden biriyle dopdolu bir gün geçirin.

*Hem twitter, hem de erken kayıt kampanyalarının talihlilerinin, seçilen 5 ünlü isimle geçirecekleri günün tarihi bu 5 ismin programları doğrultusunda belirlenecektir.

**İMA’ya erken kayıt yapanlar arasından belirlenecek 4 kişi, ilgili disiplindeki diğer kayıtlarla birlikte kura çekilerek belirlenecektir. Bu talihliler, kayıt yaptırdıkları disiplindeki ilgili kişiyle vakit geçirme şansı yakalarlar.

***İMA, kendisi dışında gelişen mecburi şartlara göre duyurduğu isimlerde değişiklik yapma hakkını kendisinde saklı tutar.

**** Talihli isimlerle, verdikleri iletişim bilgileri ve/veya twitter kontakları üzerinden iletişime geçilecektir. 3 gün içinde dönüş alınmadığı taktirde hak, 2. Talihliye geçecektir. Talihliler İMA web sitesinde de duyurulacaktır.