“ALL, Loves Fashion By Enmoda.com” Sohbetleri’nin İlki İMA’da Gerçekleşti! | İstanbul Moda Akademisi
 

İMA'da Yaşam

 

“ALL, Loves Fashion By Enmoda.com” Sohbetleri’nin İlki İMA’da Gerçekleşti!

Bugünün ve geleceğin moda profesyonellerinin buluşma noktası İstanbul Moda Akademisi’nde, modaya yön veren alışveriş ve stil dergisi ALL ile web sitesi Enmoda.com’un işbirliğinde düzenlenen “ALL, Loves Fashion By Enmoda.com” sohbetlerinin ilki kalabalık bir katılımla gerçekleştirildi!

Başarılı sunucu Burcu Esmersoy, Markafoni Pazarlama Direktörü Hakkı Arıkan ve moda tasarımcısı ve Enmoda kreatif direktörü Mehtap Elaidi, moda ve stil danışmanı Mert Aslan moderatörlüğünde “Doğru Marka ve Ünlü İşbirliği Nasıl Olmalı?” konusunu çok geniş bir çerçevede ele aldılar.

Markanın özünü yansıtacak doğru ünlü ismi bulmanın markalara kattığı değerlerin yanı sıra ünlülere verdiği sorumlulukların da konuşulduğu sohbette, işbirliği modelleri markalar ve tasarımcılar açısından farklı boyutlarda ele alındı. “Modanın gelmesi gereken ve hızla gittiği yerin stil hikayeleri” olduğunu söyleyen Mehtap Elaidi, sosyal medyanın ticaretin kurallarını değiştirdiğinin ve artık lüksün de mass’e hitap edeceği stratejiler geliştirdiğinin altını çizdi.

ALL Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Aslıhan Lodi ise işbirliklerini ALL kapak çekimleri açısından değerlendirerek, derginin ruhu ile örtüşen, o dönem içerisinde başarılı işlere imza atarak öne çıkmış ve okuyucular tarafından sevilen isimleri kapaklarına taşımaya özen gösterdiklerini belirtti.
Aralık ayında yeni konuklar ve konuşmacılarla İstanbul Moda Akademisi’nde devam edecek “ALL, Loves Fashion By Enmoda.com” sohbetlerini takipte kalın!