Ajanda

 
Mart 23 2017 09:00 Mart 23 2017 17:00 Europe/Paris New Gen Karma Defilesi Cercle d'Orient'da gerçekleşti! New Gen Karma Defilesi Cercle d'Orient'da gerçekleşti!

İstanbul Moda Akademisi

false DD-MM-YYYY

New Gen Karma Defilesi Cercle d'Orient'da gerçekleşti!

Tarih:

23 Mart, 2017

Yer:

İstanbul Moda Akademisi

İstanbul Moda Akademisi’nin Moda Tasarımı lisans ve lisansüstü program mezunlarından oluşan karma defilesi NEW GEN, 23 Mart Perşembe günü Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında Grand Pera’nın büyüleyici mekanlarından Cercle d’Orient’da gerçekleşti.

İMA, hazırlık, lisans ve lisansüstü eğitimleriyle yarattığı kendi ekosistemi içerisinde her daim gelişimi destekleyen bir bakış açısı ile mezunlarına; endüstriyi yakından tanıyıp, profesyonel hayata adım atmaya hazırlanırken yol haritası çiziyor, sektöre köprü niteliği taşıyan eğitim anlayışı ile deneyim kazanmayı, kuvvetli network’ler kurmayı esas alan vizyonu ile MBFWI gibi Türkiye’nin en önemli moda etkinliğinde de mezunlarını yalnız bırakmıyor.

New Gen Karma defilesinde “Moda Tasarımı ve Yönetimi Lisansüstü Diploma Programı”ndan 2015 yılında mezun olan Gökhan Yavaş ve 2016 mezunu Şebnem Günay ile ‘‘Moda Tasarımı ve Teknolojisi Lisans Programı’’ 2014 mezunu Selen Akyüz’ün 10’ar parçadan oluşan koleksiyonları sunuldu. Daha önce de Mezuniyet Defilesi ile MBFWI’da yer alan ve bu heyecanı önceden yaşayan genç tasarımcılar, İMA’nın daimi desteğiyle deneyimlerine deneyim katarak, kendilerinden daha emin yollarına devam ediyorlar.

Paylaş