Ajanda

 
Ekim 11 2016 09:00 Ekim 15 2016 17:00 Europe/Paris Keşif Atölyesi 11-15 Ekim tarihleri arasında gerçekleşti! Keşif Atölyesi 11-15 Ekim tarihleri arasında gerçekleşti!

MBFWI

false DD-MM-YYYY

Keşif Atölyesi 11-15 Ekim tarihleri arasında gerçekleşti!

Tarih:

11 Ekim, 2016 to 15 Ekim, 2016

Yer:

MBFWI

Keşif Atölyesi ile katılımcılar, 11 – 15 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen MBFWI’nın büyülü atmosferini deneyimlediler. Moda İletişimi ve Medya programlarının eğitmenleri ile moda haftasını keşfe çıkan katılımcılar, L’Appart Türkiye’nin kurucusu ve aynı zamanda İMA Moda İletişimi ve PR Programı Lideri olan Feride Tansuğ ile moda PR’ı hakkında bilgi edindiler, moda Pr yönetiminin inceliklerini öğrendiler.

Bunun yanı sıra Moda Yazarı ve Marka İletişim Danışmanı olan Barış Çakmakçı ile moda blog yazarının neler yaptığını, altyapısının neler olması gerektiğini öğrendi, moda haftası boyunca nasıl süreçler yaşadığını deneyimledi. Aynı zamanda İMA’nın Modada Blog Yazarlığı ve Sosyal Medya Programı Lideri olan Çakmakçı ile sosyal medyanın gücü üzerine de sohbet ettiler. Moda ve Trend Sanışmanı olan, aynı zamanda Zelfist.com’un da kurucusu, Moda Editörlüğü eğitmenimiz Zehra Elif Zevulun ile de görüşerek hem İMA’daki programlar üzerine bilgi aldılar, moda editörü olmak isteyenlere adım atmaları yönünde önderlik ettiler.

Paylaş