Ajanda

 
Şubat 20 2016 09:00 Şubat 20 2016 17:00 Europe/Paris İstanbul Moda Akademisi Şehirlerarası ''Moda Turu'' Başlıyor! İstanbul Moda Akademisi Şehirlerarası ''Moda Turu'' Başlıyor! false DD-MM-YYYY

İstanbul Moda Akademisi Şehirlerarası ''Moda Turu'' Başlıyor!

Tarih:

20 Şubat, 2016

Moda Editörü Tülin Kermen eşliğinde Stil Danışmanlığı ile Gardırop Detox Workshop'u ve Portfolyo Değerlendirme fırsatı!

20 Şubat İzmir, 27 Şubat Eskişehir
5 Mart Ankara, 12 Mart Adana, 19 Mart Bursa, 26 Mart Kıbrıs

Moda endüstrisinin gelecek nesillerini yetiştiren İstanbul Moda Akademisi, modaya ilgi duyan gençler  ve  hedeflerine doğru bir adım atmak isteyenlere portfolyo değerlendirme fırsatı sunacağı şehirlerarası moda turuna bu yıl şehir sayısını arttırarak, daha geniş kitlelere ulaşacak şekilde  yola çıkıyor. 

İMA’nın moda turları kapsamında ilk durağı, 20 Şubat’ta İzmir Ege Palas Business Hotel ardından 27 Şubat’ta Eskişehir Anemon Hotel’de devam edecek.

Moda editörü ve Stil Danışmanı Tülin Kermen Gardırop Detox’u Workshop’unda küçük dokunuşlarla büyük değişikliklerin ipuçlarını, doğru kombin yollarını, kişinin kendi stilini nasıl belirleyeceğini ve sezon trendlerini aktaracak. Saat 10:30-12:30 arasında gerçekleştirilecek Gardırop Detox’u Workshop’unda, Koton’un 2016 ilkbahar yaz  sezon giysileri kullanılacak.

İMA’nın akademik eğitmen kadrosu, kariyerini moda alanında yapılandırmak isteyenlere, güzel sanatlar fakültelerine hazırlananlara, lise öğrencilerine, üniversite öğrencilerine, tekstil ve moda endüstrisinde çalışanlara 10.30 ile 14.30 arasında portfolyo değerlendirme fırsatı sunacak.

Hayal ettiği moda eğitimine adım atmak, kariyer planını doğru çizmek isteyen herkes, akademik bir bakış açısı ve objektif değerlendirme fırsatı yakalayacakları bu etkinliğine ücretsiz katılabilecek.

Workshop'a katılım kontenjanla sınırlı olup LCV zorunludur.

LCV: 0212 219 41 41 (1105)

Paylaş