Ajanda

 
Temmuz 27 2018 09:00 Temmuz 27 2018 17:00 Europe/Paris İMA 10. Yıl Mezunlarını Sektöre Yolcu Etti İMA 10. Yıl Mezunlarını Sektöre Yolcu Etti false DD-MM-YYYY

İMA 10. Yıl Mezunlarını Sektöre Yolcu Etti

Tarih:

27 Temmuz, 2018

İstanbul Moda Akademisi, ‘Turn On / Log In / Switch Off’ sloganı ile “Mezuniyet Sergisi” ziyarete açtı.

İMA öğrencilerinin yıl boyunca hazırladıkları tüm başarılı işlerin  sunulduğu Mezuniyet Sergisi’nin açılışında, İMA ve İHKİB yönetim kurulları, İMA akademik kadrosunun yanı sıra sektörün tanınmış isimleri, tasarımcılar ile moda ve tekstil dünyasının ileri gelenleri de bulundu. 2017 – 2018 Eğitim Dönemi, tam ve yarı zamanlı Moda Tasarımı, Moda Tasarımı ve Yönetimi Lisansüstü ile Moda Tasarımında Kalıp ve Model Geliştirme programlarında eğitim alan 63 öğrencimiz mezuniyet diplomalarını sektörün önde gelen isimlerinin ellerinden aldılar.

İstanbul Tekstil İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gültepe ile yönetim kurulu üyeleri Özkan Karaca, Jale Tuncel, Mustafa Paşahan, Urfi Akbalık, Sabri Sami Yılmaz, Cem Altan, Nejdet Aydın, Aydın Erten, Erdinç Tercan, Birl Sezer, Ercan Hardal, Timur Bozdemir, Ayhan Onat, Selçuk Mehmet Kaya, Nuri Yüksel, Hayrettin Gümüşkaya Mithat Samsama, Barış Eraslan, Haldun Boz, Hikmet Ünal, Cemal Beyazıt ve Özlem Güneş katılım gösterdiler.

Bunun yanı sıra moda fotoğrafçısı Tamer Yılmaz, moda yazarı Ece Sükan; tasarımcılar Gül Ağış, Deniz ve Begüm Berdan ile Özlem Kaya, MBFWI Moda Direktörü Banu Bölen mezunları yalnız bırakmadılar.

2018 Mezuniyet Sergisi, İMA’nın Teşvikiye Caddesi No:10/1 Nişantaşı adresinde bulunan Sadrazam Sait Paşa Konağı’ndaki binasında yaz boyunca ziyarete açık olacak.

Paylaş