Ajanda

 
Eylül 09 2016 09:00 Eylül 09 2016 17:00 Europe/Paris ‘Fashion Coaching’ etkinliğimizde moda kariyerinizi birlikte planlayalım! ‘Fashion Coaching’ etkinliğimizde moda kariyerinizi birlikte planlayalım!

İstanbul Moda Akademisi

false DD-MM-YYYY

‘Fashion Coaching’ etkinliğimizde moda kariyerinizi birlikte planlayalım!

Tarih:

9 Eylül, 2016

Yer:

İstanbul Moda Akademisi

Tarih: 9 Eylül 2016, Cuma

Saat: 10:00 - 17.00

Yer: İstanbul Moda Akademisi

İstanbul Moda Akademisi düzenlediği ‘Fashion Coaching’ etkinliğinde; moda tasarımı okullarında lisans veya yüksek lisans eğitimi almayı düşünen; bu alanda kariyer hedefleyenlere nereden başlayacaklarını anlatan danışmanlık hizmeti sunuyor.

Moda Tasarımı ve Teknolojisi Lisans (kadın&erkek giyim) ile Moda Tasarımı ve Yönetimi Lisansüstü Diploma programlarının detaylı anlatılacağı; katılımcıların kendi kariyer hedeflerini ve bu hedefte almaları gereken eğitim ile her türlü adımı danışabilecekleri bu etkinlik İMA’nın yetkin eğitmen kadrosu ile gerçekleşecek.

9 Eylül, Cuma günü 10.00 – 17.00 saatleri arasında 'Yeteneklerinizin farkına varın, hayal kurun ve harekete geçin!’ mottosu ile İMA’da düzenlenecek danışmanlık gününe katılan ziyaretçiler İMA’nın ünlü konukseverliği ve tecrübesi ile tanışacak.

Gün boyu sürecek etkinlik ücretsiz olup katılım için randevu alınması gereklidir.

Portfolyosu ya da görsel birikimleri olan kişiler dilerlerse çalışmalarını yanlarında getirebilirler.

Danışmanlar:

Gülin Girişmen / Tekstil ve Moda Tasarımı Bölüm Başkanı

Raf Stesmans / Moda Tasarımı Eğitmeni

Burcu Yıldırım / Moda Tasarımı Eğitmeni

Paylaş