Ajanda

 
Temmuz 13 2010 09:00 Temmuz 13 2010 17:00 Europe/Paris 2010 Mezuniyet Defilesi ve Sergisi 2010 Mezuniyet Defilesi ve Sergisi

İstanbul Moda Akademisi

false DD-MM-YYYY

2010 Mezuniyet Defilesi ve Sergisi

Tarih:

13 Temmuz, 2010

Yer:

İstanbul Moda Akademisi

Modaya 360 derece yaklaşan,  geleceğin moda profesyonellerini yetiştirmeyi hedefleyen, Türkiye'nin en yetkin moda eğitimi platformu İMA, yeni mezunlarını gururla sundu.  

Tasarım ve moda kavramlarının altını doldurmak, bu alanlarda genel kültürün oluşmasına katkıda bulunmak, yenilikçi düşünceyi ve gelişime açıklığı teşvik etmek üzere yoğun çalışmalar yürüten ve Türkiye'ye moda eğitimi konusunda yepyeni ve global düzeyde kabul edilir bir algı yerleştiren İstanbul Moda Akademisi tasarım bölümü öğrencilerini mezun ederken kendi tasarımlarını sunma ve sergileme fırsatı da verdi. 

İMA, moda ve tekstil endüstrisinden beslenerek, sektöre kalifiye insan kaynağı yaratarak yine sektörü güçlendirmeyi amaçlıyor, bu idel doğrultusunda yetiştirdiği öğrencilerinin, tasarısından hayata geçiş evrelerine kadar her aşamasına dahil olarak meydana getirdikleri serginin kapılarını 13 Temmuz 2010 Salı günü açtı. Törenin  ardından düzenlenecek bir kokteyl ile öğrencilerini gururla uğurladı. 

Paylaş