Modada Dijital Pazarlama Eğitimi İMA’da Başlıyor! | İstanbul Moda Akademisi

Modada Dijital Pazarlama Eğitimi İMA’da Başlıyor!

İMA’nın yeni eğitim programı olan “Modada Dijital Pazarlama” moda sektöründe önemli bir boşluğu dolduruyor. Gelişen teknoloji ile değişen yeni nesil pazarlama stratejilerinin, sistematik bir içerik ile paylaşılacağı “Modada Dijital Pazarlama” Programı, moda genel kültürü, dijital dünya, modada dijital pazarlama ve proje modüllerinden oluşuyor.

Geleneksel alanda tecrübeli olup, dijital pazarlama konusunda kendini geliştirmek isteyen sektör profesyonellerine hitap eden program, katılımcılarına günümüz trendleri doğrultusunda yeni nesil pazarlama anlayışını geniş bir perspektifle aktarılacak. Sosyal medya stratejilerinden web site entegrasyonuna, dijital pazarlamada performans ölçümlemeden mobil stratejilere, dijital moda PR’ına kadar pek çok farklı alanda eğitim verilecek program, bitirme projesi ile tamamlanacak. Üç ay boyunca üzerinde çalışacakları ve program sonunda sunacakları proje ile eğitimi tamamlayanlar aynı zamanda tüm süreçleri kendileri tarafından tanımlanmış, satışa hazır bir e-ticaret sitesine sahip olacaklar.

Sektör profesyonellerinden oluşan güçlü eğitmen kadrosunun yanı sıra Türkiye’nin önde gelen start up projelerinin sahipleri olan konuk konuşmacıların değerli katılımları ile devam edecek eğitim, 3 ay sürecek. 15 Şubat 2014’de başlayacak program, Cumartesi günleri 10:00-17:00 saatleri arasında devam edecek. Program sonunda katılımcılar, profesyonel dijital pazarlama uzmanları olarak sektördeki yerlerini almaya hazır olacaklar.

İMA’nın “Modada Dijital Pazarlama” Programı, dijital dünyaya dinamik ve kreatif bir bakış açısı getirmeyi hedefliyor!

Detaylı bilgi ve kayıt için:
Telefon : 0212 219 41 41/ Dahili: 1216 – 1218
www.istanbulmodaakademisi.com