Başarılı Bir Marka Nasıl Yaratılır? | İstanbul Moda Akademisi

Başarılı Bir Marka Nasıl Yaratılır?

Saf yeteneğin yeterli olmaktan çok uzak olduğu günümüz koşullarında, güçlü bir marka kimliği her şeyden önce geliyor. Malum güncel koşulların yüksek rekabetli iş dünyasında bahsi geçen kimliği oluşturmak zorlu bir süreçten geçiyor. Tabii bazı kilit noktaları bilmek yarışçılara birkaç kısa yol sunuyor. Bu perspektifle, İstanbul Moda Akademisi Building Brands kısa eğitimi için kapılarını açıyor. Lüks ve moda alanlarında uzmanlaşmış Londra Merkezli Foxall Studio’nun kurucuları Andrew ve Iain Foxall, 22-23 Mart 2014 tarihlerinde İMA’da marka yaratmanın büyülü bir o kadar da zorlu dünyasının bilinmeyenlerini anlatmaya geliyor.

Marka yaratım sürecini kreatif ve güncel bir perspektifle ele alacak olan eğitim, marka değerlerinin kurgulanması, market ve trend analizleri, güçlü bir kurumsal kimlik ve logoya sahip olmanın önemi, doğru iletişim dili ve tonunun belirlenmesi, marka ve iletişimi arasındaki çapraz kurgu, etkili bir sosyal medya kampanyası yaratma ve yürütme, PR, çekim konseptinin kurgulanması ve bir moda markası yaratırken anahtar olan daha pek çok önemli sürecin üzerinde duracak.

Sektör profesyonelleri ve bu alanda kendini geliştirmek isteyenlerin ilgi ile takip edeceği eğitim, 22 Mart Cumartesi ve 23 Mart Pazar günleri İMA’da gerçekleşecek. İngilizce olarak düzenlenecek eğitimin katılım ücreti, 680TL. Eğitimde katılımcılar, dünya çapında tanınan profesyonellerin gözünden marka yaratım sürecine dair farklı bir bakış açısı yakalarken, konuya ilişkin tüm sorularına da birinci ağızdan cevap alma şansı bulacaklar.