Moda Dolu Bir Yaz | İstanbul Moda Akademisi

Moda Dolu Bir Yaz

İstanbul Moda Akademisi, moda tutkunlarını ve geleceğin profesyonellerini yaz dönemi boyunca da buluşturmaya devam ediyor. Bugünün ve geleceğin moda platformu İMA, modaya ilgi duyan ve bu alanda eğitim almak isteyen herkesi Nişantaşı’nda bulunan tarihi Sadrazam Sait Paşa Konağı’ndaki merkezinde gerçekleştireceği Yaz Okulu’na davet ediyor.

14-17 ve 18-25 yaş gruplarındaki gençlere moda sektöründeki kariyer seçeneklerini görmelerini ve geliştirmelerini sağlayacak eğlenceli, dinamik ve uygulama temelli eğitimler verecek Yaz Okulu, birbirinden farklı, renkli ve yaratıcı programlardan oluşuyor.

15 Haziran’da Tasarım Fabrikası ve Moda Pazarlamasına Giriş programlarıyla başlayacak olan İMA Yaz Okulu, 18 Haziran’da Kağıttan Elbiseler, 22 Haziran’da Sokak Fotoğrafçılığı, 29 Haziran’da Ayakkabı Tasarımına Giriş ve Moda Tasarım Atölyesi, 6 Temmuz’da Kendi Kombinini Yarat programlarıyla devam ederek, 10 Temmuz’da Kendi Sandaletini Tasarla dersiyle tamamlanacak.

Siz de yazı moda alanında yaratıcılığınızı geliştirerek değerlendirmek istiyorsanız, İMA Yaz Okulu’na başvurarak hem verimli hem de eğlenceli bu programın bir parçası olabilirsiniz.

Bu yaz moda kariyerinize ilk adımı atmak istiyorsanız nereye gitmeniz gerektiğini biliyorsunuz.