Stil Danışmanlığına Giriş | İstanbul Moda Akademisi
Eğitimler
 

Stil Danışmanlığına Giriş


Müşterilerinizin ihtiyaçlarına yönelik stiller yaratacak ve analiz etme becerilerinizi geliştirerek kişiye özel kombinler oluşturma konusunda farklı teknikler öğreneceksiniz.

Süre:
12 saat (3 saat x 4 gün)

Eğitim Şekli:
Online

Gün ve Saat:
Cumartesi-Pazar, 10:00-13:00

Başlangıç Tarihi:
10 Temmuz 2021

Eğitim Tarihleri:
10-11-17-18 Temmuz 2021

Güzel giyiniyorsunuz, zevklisiniz de hatta arkadaşlarınız hep sizinle alışverişe çıkmak istiyor.
Peki bu alan hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istemez misiniz?
Stil danışmanlığına giriş niteliğinde olan bu eğitim stil danışmanlığına giden uzun bir yola çıkmadan önce genel bir bakış açısı sağlarken; aynı zamanda kendi stilinizi de anlamanızı sağlayacak.
Stiller ve vücut tipleri hakkında temel bilgi sahibi olacağınız ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik stil yaratma ve kişiye özel doğru giyim tarzını oluşturma tekniklerini öğreneceğiniz bu eğitimde, renk analizi ve uygulamalarından; stili tamamlayan saç, makyaj ve aksesuar konularını da detaylı olarak ele alacaksınız.

  • Stil danışmanlığına giriş
  • Müşteriyi analiz etme ve ihtiyaçlarını belirleme
  • Stil analizi
  • Vücut analizi ve vücut tiplerine göre giyim
  • Renklerin hissettirdikleri ve kişiye özel renk tonları
  • Saç/makyaj uygulamaları ve aksesuarlar

PROGRAM İÇERİĞİ

Egitmen: Tülin Kermen

Tülin Kermen, The London School of Beauty & Make Up'ta Sinema, Televizyon ve Sahne Makyajı, The Neighbourhood Playhouse School of the Theatre'da Tiyatro ve University of California Los Angeles'da Sinema, Televizyon eğitimleri aldı. Türkiye'de uzun yıllar fotoğraf ve reklam filmi makyajı, yönetmenlik ve halkla ilişkiler gibi çeşitli alanlarda görev yaptı. Radyo Female'de alışveriş programları hazırlayıp sundu, Sabah Gazetesi'nin Günaydın ekinde 'Vitrin Meleği' isimli köşesinde stil ve moda hakkında yazılar yazdı.

 

İMA Eğitimlerine Başvurmak için Formumuzu Doldurun...