Gardırop Detoksu | İstanbul Moda Akademisi
Eğitimler
 

Gardırop Detoksu

Süre: 9 Saat (3 saat x 3 gün)

Katılım Ücreti: 450 TL

 

Eğitim Tarihleri:

12 Haziran Çarşamba 18.30-21.30

17 Haziran Pazartesi 18.30-21.30

19 Haziran Çarşamba 18.30-21.30

Her sabah işe gitmeden önce dolabınızın karşısında bugün ne giysem diye gereksiz yere vakit kaybediyor ve sonunda içinize sinmeyen bir şey giyip çıkmak durumunda mı kalıyorsunuz?

Alışverişe para ve zaman harcıyor ama yine de giyecek bir şey bulamamaktan mı şikayet ediyorsunuz? İhtiyacınız olan gardırop düzeni ve stil ipuçları bu eğitimde!

Herkese uygun olan bu eğitimin ilk bölümde Tülin Kermen ile gardırop düzenlemenin inceliklerini ve gardırobunuzu maksimum verim alacak şekilde kendinize özel olarak tasarlamayı öğreneceksiniz.

İkinci bölümde ise yeni trendleri öğrenecek; kişisel stilinizi geliştirecek, giyim ipuçları ile kendinizi daha tarz sahibi hissedecek ve kendinize olan güveninizi arttıracaksınız.

İçerik:

· Gardırop Düzenleme: Maksimum verimlilik için nasıl düzenlenir?

· Kıyafetler, Aksesuarlar, İç Çamaşırları ve Makyaj Ürünlerinin Doğru Yerleştirilmesi

· Gardıroptaki Eksikler ve Fazlalar

· Gardıroptaki Eksiklere Göre Alışveriş Yapma

· Ürünlerin Bakımı, Kullanım Ömrü, Saklanması ve Bağışlanması

· Sizin Stiliniz Hangisi: Stil Testi ile Stilinizin Belirlenmesi

· Kombinasyon Fikirleri/Stil Tipinize Uygun Giyim Tüyoları

· Sezon Trendleri

· Trendlerden Neyi, Nasıl Stilinize Adapte Edebilirsiniz?

Gerekli Malzemeler:

· Not Defteri ve Kalem

· Güncel 1 veya 2 Adet Moda Dergisi

· Renkli Kartonlar

· Renkli Gazlı Kalemler

· Uhu

· Makas

PROGRAM İÇERİĞİ

Eğitmen: Tülin Kermen; The London School of Beauty & Make-Up’ta sinema-televizyon ve sahne makyajı dalında eğitimini tamamladıktan sonra, New York'ta The Neighborhood Playhouse School of the Theatre’ da tiyatro eğitimi aldı. Daha sonra Los Angeles University of California'da Televizyon-Sinema okuyarak görsellik konusunda bilgi birikimini arttıran Kermen, ardından Türkiye'ye döndü. Uzun yıllar fotoğraf ve reklam filmlerinde makyaj ve prodüksiyon yaptı, TV kanallarında yönetmenlik, prodüksiyon ve halkla ilişkiler konularında Türkiye'nin önde gelen firmalarında çalıştı. Radyo Female' de alışveriş programları hazırlayıp sunan, ardından kişisel stil danışmanlıklarına eğitim dalında devam eden Kermen, her hafta cumartesi günleri Günaydın'da 'Vitrin Meleği' isimli köşesinde stil ve moda hakkında yazılar yazmaya devam ediyor.

Zehra Elif Zevulun; ODTÜ İşletme ve University of Illinois Chicago MBA’den mezun olduktan sonra, DHL, British American Tobacco ve Pepsi gibi uluslararası şirketlerin pazarlama departmanında çalıştı. 2007’de kendi şirketini kurdu ve pazarlama bilgisi ile modaya ilgisini birleştirerek rotasını moda pazarlamaya çevirdi. Moda danışmanlık şirketi kapsamı altında kurumlara ve bireylere moda, pazarlama ve trendler üzerine eğitim veriyor ve danışmanlık yapıyor.

2010-2013 yılları arasında Elele Dergisi’nin yayın yönetmenliği ve yayın danışmanlığını, 2013-2014 yılları arasında da Modagram.com’ un dergisinin yayın yönetmenliğini yaptı. Zizigo, Markafoni, Trendyol gibi Türkiye’nin önemli internet alışveriş sitelerine moda danışmanlığı hizmeti verdi. Aynı zamanda İstanbul Moda Akademisi’nin eğitmeni, Kemerburgaz Üniversitesi’nin öğretim üyesi olan

Zehra Elif Taş’ ın, danışmanlık ve eğitim projelerinin yanı sıra kurduğu ve yönettiği moda web sitesi zelfist.com sosyal medyada 150.000 kişi tarafından takip ediliyor.

Egitmen: Tülin Kermen

The London School of Beauty & Make-Up’ta sinema-televizyon ve sahne makyajı dalında eğitimini tamamladıktan sonra, New York'ta The Neighborhood Playhouse School of the Theatre’da tiyatro eğitimi aldı. Daha sonra Los Angeles University of California'da Televizyon-Sinema okuyarak görsellik konusunda bilgi birikimini arttıran Kermen, ardından Türkiye'ye döndü. Uzun yıllar fotoğraf ve reklam filmlerinde makyaj ve prodüksiyon yaptı, TV kanallarında yönetmenlik, prodüksiyon ve halkla ilişkiler konularında Türkiye'nin önde gelen firmalarında çalıştı. Radyo Female'de alışveriş programları hazırlayıp sunan, ardından kişisel stil danışmanlıklarına eğitim dalında devam eden Kermen, her hafta cumartesi günleri Günaydın'da 'Vitrin Meleği' isimli köşesinde stil ve moda hakkında yazılar yazmaya devam ediyor.

 

İMA Eğitimlerine Başvurmak için Formumuzu Doldurun...