E-Ticaret ve Dijital Dönüşüm | İstanbul Moda Akademisi
Eğitimler
 

E-Ticaret ve Dijital Dönüşüm

Süre: 18 Saat (2saat x 9 gün)

Katılım Ücreti: 1200 TL

Gün ve Saat:
Salı ve Perşembe 19:00-21:00

Başlangıç Tarihi:
21 Temmuz 2020

Bitiş Tarihi:
20 Ağustos 2020

Markanızın kimliği olan web sitesi ve sosyal medya, pandemi sürecinde sosyal iletişimin kurulamaması sebebiyle Dünya’da daha büyük önem kazanmıştır. Alacağınız bu eğitimle markanızı daha iyi anlatma fırsatı yakalayacak, bilinirliğinizi arttıracak, ürünlerinizi alıcılarla buluştururken önemli olan püf noktaları öğrenmiş olacaksınız.


İçerik:
 

• E-Ticarette-Marka için olmazsa olmazlar ve Ürün Yerleştirme- Kategorizasyon ve sosyal medya entegrasyonu
• E-Ticarette İletişim Dili-İçerik Planlama- İçeriğin hem web-sitesi hem sosyal mecralarda planlanması
• Görsel Planlama ve Optimizasyon-Çekim ve içerik takvimi oluşturma, formatlar, çekimin yanı sıra influencer içerikleri ve planlaması
• Site Haritası Oluşturma-İçerik Üretme-Planlama-Sürdürülebilirlik için olmazsa olmazlar
 

PROGRAM İÇERİĞİ

Egitmen: Bediz Yıldırım

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin İktisat Bölümü’nden 2004 yılında mezun olan Bediz Yıldırım, 2 senelik Finans Pazarlama kariyerinin ardından sektör değiştirerek OgilvyOne İstanbul’da kreatif dijital medya üzerine çalıştı. Vogue’un Türkiye’ye gelmesiyle birlikte 2010 yılında önce Multimedya Editörü, sonrasında da Vogue.com Editörü olarak görevine devam etti. Bu esnada dergiye de yazılarıyla katkıda bulundu. 2014 Yılında Doğuş Yayın Grubu Dergileri’nin Dijital İçerik Pazarlama Müdürü görevine getirildikten sonra 2015 yılının sonunda doğru Dergi Grubu’nun yeni markası Glamour için Glamour.com Yayın Yönetmeni  olarak çalışmaya başladı. Glamour Dergisi'nin Türkiye'deki yayın hayatının son bulmasının akabinde ise Doğuş Yayın Grubu Dergileri Vogue & GQ & Miss Vogue) Dijital Projeler müdürü görevine getirildi. Halen aynı posizyonda görevini sürdürmektedir.

 

İMA Eğitimlerine Başvurmak için Formumuzu Doldurun...