Stil Sohbeti ve Makyaj Uygulamaları Eğitimi

Haftanın her günü okulda, işte ve özel hayatta şık, bakımlı  ve tarz sahibi olmak kolay görünmüyor. Hem değişen trend ve sezonları takip etmek hem de beden yapısına uygun kombinler seçmek gerekiyor. Bu doğrultuda pratik ve uygun çözüm önerilerine ihtiyaç duyuluyor.

Kombin yapmak aslında başlı başına bir sanattır. Bu sanatı hayata geçirmek için dikkat edilmesi gereken püf noktalar vardır.Bu eğitimde kombin yapılırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini, tarza ve vücut tipine göre neler giyeceğinizi ve  ilkbahar/yaz trendlerinin neler olduğunu öğrenecek, Koton iş birliğiyle örnek kombinler sayesinde uygulamalı olarak deneyim yaşayacaksınız.

Mac iş birliği ile günlük ve gece makyajı trendlerinin neler olduğunu öğrenecek ve yapılacak uygulamalarla adım adım takip etme fırsatı bulacaksınız.

1. Bölüm: Stil Sohbeti (11:00-13:00)

  • Stil testi ile stillerinin belirlenmesi
  • Stillere göre giyim önerileri & örnekleri
  • Renk seçiminin önemi ve kombinleme örnekleri
  • Vücut tipine göre giyim önerileri & örnekleri
  • Sezon Modası: ilkbahar/yaz 2017 - öne çıkan trendler
  • Soru & Cevap

2. Bölüm: Makyaj Uygulamaları (14:30-16:00)

  • Mac iş birliği ile günlük ve gece makyaj trendleri eğitimi
  • Katılımcılar üzerinde uygulamalı örnekler

Süre: 3,50  Saat (1 gün)

Gün ve Saat: Cumartesi 11:00-13:00/ 14:30-16:00

Başlangıç Tarihi: 27 Mayıs Cumartesi

Eğitim Tarihleri:

27 Mayıs Cumartesi

1.Bölüm: Stil Sohbeti: 11:00-13:00

2.Bölüm: Makyaj Uygulamaları: 14:30-16:00

Katılım ücreti: 150 TL

Eğitim Yeri: İstanbul Moda Akademisi / Nişantaşı

*İTKİB üyelerine %50 indirim uygulanır.

Eğitmen: Zehra Elif Zevulun

Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nde tamamladığı İşletme eğitimini, University of Illinois Chicago’da aldığı İşletme Yüksek Lisansı ile destekleyen Zehra Elif Zevulun aynı zamanda FIT, Central Saint Martins ve Fashion Institute of Technology’de İmaj Danışmanlığı ve Moda Editörlüğü eğitimleri aldı. Tecrübelerini kendi ismi altındaki Moda Danışmanlık Şirketi, kurucusu ve Yayın Yönetmeni olduğu  zelfist.com’da sürdürüyor. Günümüze uzanan bu süreç içerisinde Elele Dergisi’ne Genel Yayın Yönetmenliği, Markafoni, Trendyol ve Modagram gibi önemli internet alışveriş sitelerine Moda Danışmanlığı yaptı.