Modada E-Ticaret

Hazır giyim ve lüks moda segmentlerinin internet perakendeciliğinde ki potansiyeli üzerine odaklanacak eğitimde, dijital pazarlamadan, strateji yönetimine, arama motoru optimizasyonundan, altyapı seçiminden fotoğraf sunumlarına kadar ilgili tüm başlıklarda temel bilgiler ve pratikte kullanılabilecek işlevsel tüyolar verilecektir. E-Ticaret uygulamalarına hakkında bilgi sahibi olacak, bir e-ticaret sitesinin gereksinim duyduğu tüm temel süreçler ile ilgil bilgi sahibi olunmaktadır.

İçerik:

  • Dijital Dönüşüm & Temel Strateji
  • Satın Alma
  • E-ticaret Altyapıları & Pazarlama Süreçleri
  • SEO, E-posta Pazarlaması & İleri Düzey Stratejiler
  • E-ticaret Fotoğrafçılığı

Süre: 6 saat

Gün ve Saat: Salı 10:00 – 17:00

Eğitim Tarihi: 13 Haziran 2017

Eğitim Yeri: İHKİB / Dış Ticaret Kompleksi

Katılım Ücreti: 300 TL

*İTKİB üyelerine %50 indirim uygulanır.

Online başvuru için tıklayınız.

Eğitmen: Ersan Ertürk; Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha sonra Yüksek Lisans Eğitimini Kocaeli Üniversitesinde İşletme Bölümü’nde tamamladı. Altın Örümcek ödüllü Modaturkiye.com sitesinin kurucusudur. Bu sitenin yanısıra, Stylegusto, Stiloman, Giysat, Medikaliz gibi web projelerinin kurucusudur.
Lumberjack Deri, Pierre Cardin, Tim Kozmetik, MilsimShop, Ahter, AcademyBlue gibi pek çok firma için dijital strateji ve pazarlama, e-ticaret, seo danışmanlığı yapıyor. İstanbul Moda Akademisi’nde ve İHKİB Akademi’de Moda E-Ticaret ve Dijital Pazarlama konularında eğitim veriyor.