Başarılı Bir E-Ticaret Sitesi Oluşturma ve Dijital Pazarlama Yöntemleri

AMAÇ:

İnternet üzerinden ticaret ve pazarlama yapmak isteyen/yapan firmalardaki çalışanlara başarılı bir site kurulumunda izlenecek yollar, yapılan hatalar ve seçilebilecek yöntemleri ve bir e-ticaret sitesi kurulumundan sonra izlenmesi gereken pazarlama stratejilerini aktarmak.

İÇERİK:

  • Dünya’da ve Türkiye’de E-Ticaret trendleri
  • E-Ticaret sitesi kurulum yöntemleri
  • E-Ticaret sitesi oluştururken dikkat edilmesi gerekenler
  • E-Ticaret sitesi oluştururken yapılan hatalar
  • Dijital pazarlama
  • Dijital pazarlama bütçesi oluşturma ve kampanya yönetimi
  • Dijital pazarlama kanalları (Adwords, Instagram, vb.)
  • Dijital pazarlamada Analytics kullanımı

Süre: 6 Saat (6 saat x 1 gün)

Gün ve Saat: Cuma 10.00 – 17.00

Eğitim Tarihi:

09 Şubat 2018 Pazartesi

Eğitim Yeri: İHKİB / Dış Ticaret Kompleksi

Katılım Ücreti: 200 TL.

*İTKİB üyelerine %50 indirim uygulanır.

Online başvuru için tıklayınız.

EĞİTMENLER:

Oğuz Aylanç: Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. 2009 -2016 yılları arasında Markafoni grupta IT Executive, Software Development Manager gibi pozisyonlarda çalıştı. Halen kendi girişimi olan Hamurlabs Elektronik Hizmetler Yazılım ve Ticaret A.Ş kurucusu olan Oğuz Aylanç E-Ticaret firmalarına tüm süreci minimum maliyetle çözebilecekleri, yenilikçi cloud ve mobil uyumlu teknolojileri kullanarak geliştirdiği SaltCommerce Ürünü ile hizmet sunuyor.

Yrd. Doç. Dr. Abdurrahim YILMAZ; Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora eğitimini Marmara Üniversitesi Tekstil Eğitimi alanında tamamladı. 2005 ve 2013 yılları arasında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Meslek Yüksekokulu'nda Araştırma Görevlisi olarak çalıştı, halen aynı kurumda Yrd. Doç. kadrosunda Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri bölüm başkanı olarak görev yapıyor. Üretim Sistemleri, Üretim Simülasyonu, Bilgisayar Destekli Teknik Çizim, E-ticaret ve Kalite Güvence konularında dersler veriyor.

Yrd. Doç. Dr. Engin AKÇAGÜN; Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora eğitimini Marmara Üniversitesi Tekstil Eğitimi alanında tamamladı. 2005 ve 2010 yılları arasında Hugo BOSS Ltd. Şti'de Üretim Mühendisi olarak çalıştı. Halen Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Meslek Yüksekokulu'nda Yrd. Doç. kadrosunda görev yaptı. Yalın Üretim, E-ticaret, Hazır Giyim Üretimi, Hazır Giyim Yönetimi uzmanlık alanlarıdır.