Eğitmenler

Gökay Gündoğdu
Mine Erkan
Pınar Salman

Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Gökay Gündoğdu, Domus Academy’de Business Design alanında yüksek lisans yaptı. 2013-2014 yıllarında Perspective firmasındaki Marka Direktörlüğü deneyiminin ardından, Bonshee adlı hazır giyim markasında Kreatif Direktör olarak görev aldı. Kendi markasi T.A.G.G.’in yurtdışında markalaşma çalışmalarını yürüten Gündoğdu, İstanbul Moda Akademisi eğitmenlerinden.

Mine Erkan, Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekor Tasarımı Bölümü’nden mezun oldu, New York’ta New Vision Studio’da Visual Merchandising eğitimi aldı.  Boyner, Beymen, Harvey Nichols ve Brandroom gibi bir çok markada Tasarımcı ve Görsel Düzenleme Müdürü görevlerinde bulunan Erkan, Armaggan, Damat, Hatemoğlu gibi markalara da danışmanlık verdi.  Halen İstanbul Moda Akademisi'nde Görsel mağazacılık ve vitrin tasarımı alanında danışmanlık veriyor.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu. Mağaza Görsel Tasarımı ve Vitrin Tasarımı, Mağaza Tasarımı, Renklerin Dili, Kurumsal Kimlik, Mağaza İmajı ve Kişisel İmaj Geliştirme uzmanlık alanları arasında bulunan Salman, 2007’den bu yana da Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekor Kostüm Tasarımı Bölümü'nde Görsel Mağaza Tasarımı dersleri veriyor.

 

 

Zeynep Erkan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Boğaziçi Üniversitesi’nde Simultane Çevirmenlik Bölümü'nden mezun olan Zeynep Erkan, İngiltere’de Reklam Bölümü’nde yüksek lisans yaptı.  Reklamcılık yılları boyunca Marka Yöneticiliği ve Stratejik Planlama alanlarında görev alan Erkan, Unilever, Procter&Gamble, Ülker, Volkswagen, Siemens, Nokia gibi kurumsal kültürü güçlü markalarla çalıştı.  Moda kariyerine Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Accessorize, Camper gibi markaların Pazarlama İletişim Müdürlüğü’nü üstlenerek başlayan Erkan, aynı zamanda mağaza ekiplerine eğitimler de verdi. Londra Central Saint Martins ve London College of Fashion’da Stil Danışmanlığı, Moda Marka Yönetimi eğitimleri aldı ve GerçekSen’i kurdu. Dergicilik hayatına ise Forbes, Elele, İstanbul&İstanbul dergilerinde Moda Yazarlığı ve Stil Editörlüğü yaparak başladı.  Kanyon'da gazetesini çıkaran Erkan’nın moda üzerine profesyonel yaklaşıma sahip www.fashistanbuller.com isimli bir bloğu bulunuyor.