Stil Danışmanlığına Giriş

Güzel giyiniyorsunuz, zevklisiniz de hatta arkadaşlarınız hep sizinle alışverişe çıkmak istiyor.

Peki bu alan hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istemez misiniz?

Stil danışmanlığına giriş niteliğinde olan bu eğitim stil danışmanlığına giden uzun bir yola çıkmadan önce genel bir bakış açısı sağlarken; aynı zamanda kendi stilinizi de anlamanızı sağlayacak.

Stiller ve vücut tipleri hakkında temel bilgi sahibi olacağınız ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik stil yaratma ve kişiye özel doğru giyim tarzını oluşturma tekniklerini öğreneceğiniz bu eğitimde, renk analizi ve uygulamalarından; stili tamamlayan saç, makyaj ve aksesuar konularını da detaylı olarak ele alacaksınız.

İçerik:

  • Stil Danışmanlığına Giriş
  • Müşteriyi Analiz Etme ve İhtiyaçlarını Belirleme
  • Stil Analizi
  • Vücut Analizi ve Vücut Tiplerine Göre Giyim
  • Renklerin Hissettirdikleri ve Kişiye Özel Renk Tonları
  • Saç/Makyaj Uygulamaları ve Aksesuarlar

 

 

Süre: 12 Saat (6 saat x 2 gün)

Gün ve Saat: Salı ve Perşembe 18.30-21.30

Başlangıç Tarihi: 07 Kasım 2017

Eğitim Tarihleri:

07 Kasım Salı 18.30-21.30

09 Kasım Perşembe 18.30-21.30

14 Kasım Salı 18:30 - 21:30

16 Kasım Perşembe 18:30 - 21:30

Katılım Ücreti: 600 TL

Eğitim Yeri: İstanbul Moda Akademisi / Nişantaşı

*İTKİB üyelerine %50 indirim uygulanır.

 

 

Eğitmen: Tülin Kermen; The London School of Beauty & Make-Up’ta sinema-televizyon ve sahne makyajı dalında eğitimini tamamladıktan sonra, New York'ta The Neighborhood Playhouse School of the Theatre’da tiyatro eğitimi aldı. Daha sonra Los Angeles University of California'da Televizyon-Sinema okuyarak görsellik konusunda bilgi birikimini arttıran Kermen, ardından Türkiye'ye döndü. Uzun yıllar fotoğraf ve reklam filmlerinde makyaj ve prodüksiyon yaptı, TV kanallarında yönetmenlik, prodüksiyon ve halkla ilişkiler konularında Türkiye'nin önde gelen firmalarında çalıştı. Radyo Female'de alışveriş programları hazırlayıp sunan, ardından kişisel stil danışmanlıklarına eğitim dalında devam eden Kermen, her hafta cumartesi günleri Günaydın'da 'Vitrin Meleği' isimli köşesinde stil ve moda hakkında yazılar yazmaya devam ediyor.