Fotoğraf Stüdyosu

Tekstil ve hazırgiyim  alanına, sektörün geleceğine yön verecek yaratıcı ve yenilikçi işgücünü kazandırmak hedefiyle eğitim faaliyetleri yürüten İstanbul Moda Akademisi, şimdi de sektörün diğer ihtiyaçlarına yanıt vermeyi amaçlıyor. İMA, sektör firmalarının katalog ve fotoğraf çekimleri için fotoğraf stüdyosu ile ekipmanlarını sektörün hizmetine sunuyor.

Bu hizmet kapsamında 4 farklı seçenek sunuluyor. Farklı kiralama paketlerine dair detayları aşağıda bulabilirsiniz:

STÜDYO KULLANIM PAKETLERİ

Stüdyo Mekan

Sadece mekanı kullanmak isteyenlere yönelik olup, stüdyo mekanından ve fonlardan yararlanılır. Teknik ekipman, kiralayan tarafından getirilir.

Günlük stüdyo kirası 800 TL’dir.

Portre Seti

Mekan kullanımı ve 3 adet Broncolor Minipuls D160, 1 adet Broncolor Softlight Reflector, 2 adet Broncolor Standart Reflector ve 3 adet Manfrotto Masterstand olmak üzere bu alternatifin günlük kiralama bedeli 850 TL’dir.

Moda Seti

Mekan kullanımı ve 1 adet Broncolor Minipuls C200, 3 adet Broncolor Minipuls D160, 1 adet Broncolor Softlight Reflector, 2 adet Broncolor Pulsoflex Softbox, 1 adet Broncolor Standart Reflector ile 4 adet Manfrotto Masterstand olmak üzere bu alternatifin günlük kiralama bedeli 1000 TL’dir.

Kreatif Moda Seti

Mekan kullanımı ve 1 adet Broncolor Grafit A4 / Hensel Tria 6000J, 3 adet Broncolor Pulso G, 2 adet Broncolor D160, 1 adet Broncolor Softlight Reflector, 3 adet Broncolor Standart Reflector, 1 adet Hensel Octodome, 2 adet Broncolor Pulsoflex Softbox, 5 adet Manfrotto Masterstand ile 1 adet Manfrotto Superboom olmak üzere bu alternatifin günlük kiralama bedeli 1200 TL’dir.

Açıklamalar

*Stüdyo kiralanmasında mutlaka her çekime İMA stüdyo sorumlusu asistanlik etmek durumundadır. Günlük stüdyo sorumlusu bedeli 200 TL/gündür.
*Sadece stüdyonun kiralandığı bu seçeneklere fotoğrafçı dahil değildir. Fotoğrafçı kendi bilgisayar düzenini getirmek durumunda olup stüdyo bilgisayarı kullanıma dahil değildir.
*Çekimlerin profesyonel manken ve modellerle gerçekleştirilmesi sunumlarınızın niteliği açısından önerilmektedir. Styling ve kombinleme firmaya aittir.
*Fotoğrafçı ve teknik ekip yönlendirmesi için İstanbul Moda Akademisi ile 0212 219 41 41 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Stüdyo kiralama hakkında detaylı bilgi için: 0212 219 41 41 
Gözde Küçükaslan - 1214